Sismik Yansıma

Sismik Yansıma

Sismik Yansıma için yorumlar kapalı By 

EGE YER BİLİMLERİ, kara ve sığ denizel ortamlar için yüksek çözünürlüklü sismik yansıma araştırmalarının tasarımı ve uygulanması konusunda uzman bir deneyime sahiptir. Şirket, jeoteknik ve çevresel uygulamalar için sismik araştırma çalışmalarını ve aynı zamanda daha büyük ölçekli petrol / maden arama çalışmaları yürütmektedir.

EGE YER BİLİMLERİ, belirli proje gereksinimlerini karşılayacak şekilde yapılandırılabilen bir dizi modern sismik sistemi işletmektedir. Bunlar, PC tabanlı işleme yazılımı ile en son 120 kanallı telemetri sismik sistemlerine ve PROMAX yazılımına kadar 24 kanallı basit bir sismograftır.

EGE YER BİLİMLERİ, daha çeşitli uygulamalar için kullanımını teşvik etme teşviki ile test ortamlarında sığ sismik yansımanın kullanımına yönelik devam eden araştırmalarla aktif olarak ilgilenmektedir. Yıllar içinde çeşitli yayınlar üretilmiştir ve istek üzerine mevcuttur. Yöntem, çok sığ derinliklerin araştırılacağı yerlerde dikkatli bir planlama gerektirir, ancak sonuçlar çok değerli olabilir.

Comments are closed